O restauraci

O dobrou náladu hostů se stará restaurace "Barba", která nabízí autentické bulharské prostředí, ale zárovenˇ je to podnik se osobitým svérazem. Disponuje sálem s 40 místy a letní zahradou s 60 místy. Restaurace "Barba" posílá své pohostinské poslání ke každému, kdo hledá útulné a uvolnˇující prostředí.

V příjemných a teplých letních večerech, uprostřed zeleně a rozmanité hudby, Vás zveme ochutnat různorodé masité a bezmasé speciality z bulharské a evropské kuchyně, chutná jídla na kulatých hliněných nádobích, saláty, polévky, pizzy a špagety, rybí a mořské lahůdky a hodně jiných, připravených šéfy-kuchaři s velkou láskou.

Pro dobrou náladu vypijte doušek z vylepšených značkových nápojů, vin, pálenek, aperitivů a coctailů, podaných s vkusem.Útulné prostředí a perfektní obsluhování Vám zaručí výborný odpočinek v srdci Obzoru. A to vše na výjmečně mírné ceny!

Domácí přijímají rezervace, které jsou v naprostém souladu s Vašími požadavkami nebo s požadavkami příslušného turoperátera, jehož služby jste se rozhodli používat. Spolehněte se na náš profesionalismus a budˇte našími speciálními hosty pro jeden nezapomenutelný zážitek!

Očekáváme Vás